Hakkımızda

AMACIMIZ

Özel Öz Kapadokya Matematik Özel Öğretim Kursu olarak öğrenilen bilgilerin uygulamada kullanılabiliyor olması ve kalıcı olması asıl amacımızdır. Dolayısıyla konu işlendikten sonra öğrencinin konuyla ilgili tüm kaynaklardaki soruları belli bir düzdeyle çözebiliyor olması gerekmektedir. “Kursumuzun amacı öğrencinin sınavda soru çözmesi değil, konuyu anlamasıdır” söylemiyle sık sık karşılaşmış olabilirsiniz. Oysaki konuyu anlamış bir öğrencinin konuyla ilgili hazırlanmış tüm kaynaklardaki soruları belli bir başarı yüzdesinin altında kalmayacak şekilde çözebiliyor olması gerekir. Diğer bir deyişle konuyu anlamış bir öğrenci bu konuyla ilgili sınav sorularını da çözebiliyor olması gerekir.

Sevgi ve şefkat ışığında iyi bir eğitim ortamı hazırlamak, her öğrenci ile mutlaka ilgilenilerek kabiliyetleri ölçüsünde topluma kazandırmak, öğrencinin kendine has özellikleri ölçüsünde öğretim yöntem ve tekniklerini kullanmak. Başarılı, başarısız diye öğrencilere ayrıcalık gözetmeden eğitim vermek. Her öğrenciye eşit yaklaşmakla birlikte, uygun zamanı, ortamı ve şartları yakalayamamış ve bu sebeple başarılı olamamış öğrencileri makûs talihine terk etme yerine sahip çıkmak, kişiye özel programlarla, Matematik alanında tecrübemizle eğitim vererek hak ettiği seviyelere taşımaktır.

VİZYONUMUZ ve MİSYONUMUZ

Özel Öz Kapadokya Matematik Özel Öğretim Kursu olarak vizyonumuz okul müfredatına en uygun şekilde öğrencinin sınıfına ve sınıf içi seviyesine göre, potansiyelinin maksimumuna ulaşmakta ilk olarak yol gösterici olmaktır. Buna ek olarak gösterdiğimiz yolun sonuna öğrenciyle ortak bir hedef koymak ve bu hedefe ilerleyecek şekilde ders içi materyalleri ve ulaşabildiğimiz her türlü imkânı kullanmaktır. Öğrencilerimiz grup etkileşimi içinde eğitim almakta, eğitim sonunda yapılan konu tarama testlerinde anlaşılmayan konularda öğrencilere birebir konu anlatılarak pekiştirilmesi sağlanmaktadır. Böylece öğrencilerimiz grup eğitiminde gruptan geri kalmadan etkileşim içinde devam etmektedir. İleri süreçte öğrencilerimizin konuları eksiksiz alarak yeni karşılaştığı konuları daha iyi anlaması sağlanacaktır.
ANA SAYFA
ÜYE GİRİŞİ